Rejestratory danych, LOG32T
Treść:
1
Numer produktu:
9726431
Informacje dot. produktu "Rejestratory danych, LOG32T"
Rejestratory danych LOG32T są zaprojektowane do zastosowań podczas transportu lub przechowywania produktu. Kontrola warunków otoczenia w elektrowniach.
- Pamięć: 60 000 pomiarów
- Możliwość stosowania bez oprogramowania 15-minutowy interwał nagrywania, bez możliwości ustawienia alarmów (ustawienia domyślne)
- Opcjonalne darmowe oprogramowanie w celu ustawienia alarmu oraz interwału nagrywania (od 30 sek do 24 h)
- Automatyczne tworzenie PDF
- Żywotność baterii >3 lata (przy interwale nagrywania >15 min)
- Lampka statusu urządzenia i alarmu z sygnałem akustycznym
- Zawiera zestaw do mocowania ściennego
- Zgodne z HACCP (EN12830)
- Klasa bezpieczeństwa IP65 (wodoszczelne)
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3.6 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Cykl pomiarowy: | 15 min |
| Głębokość: | 100 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 15 min |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0170 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 19 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LOG32T |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 19 x 100 x 19 mm |
| Wysokość: | 19 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |