Rejestratory danych LOG32THP
Treść:
1
Numer produktu:
7971350
Informacje dot. produktu "Rejestratory danych LOG32THP"
Rejestrator danych temperatury/wilgotności/ciśnienia ze zintegorwanym interfejsem USB i opcją automatycznego tworzenia plików PDF, zawierający zestaw do montażu ściennego.
- Pamieć na 3 x 60000 pomiarów
- Możliwość użycia bez dodatkowego oprogramowania (domyślne ustawienia z pięciominutowymi przerwami)
- Automatyczne tworzenie plików PDF (bez potrzeby instalacji sterowników), opcjonalna możliwość pobrania oprogramowania
- Możliwość ustawienia dowolnego czasu rejestracji od 30 sekund do 24 godzin (za pomocą Software Log Connect)
- Żywotność baterii >2 lata (>15 minutowy interwał pomiarowy)
- Światła led wskazujące stan i alarmy
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Ciśnienie atmosferyczne: | 300 ... 1,100 hPa |
| Cykl pomiarowy: | 5 min |
| Głębokość: | 102 mm |
| Maks. Ciśnienie powietrza: | 1100 hPa |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 5 min |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Ciśnienie powietrza: | 300 hPa |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0173 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość ciśnienia powietrza: | 0.1 hPa |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 20 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LOG32THP |
| Wilgotność względna: | 0 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 20 x 102 x 21 mm |
| Wysokość: | 21 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |