Refraktometry Abbego, nastołowe, AR4
Treść:
1
Numer produktu:
9801110
Informacje dot. produktu "Refraktometry Abbego, nastołowe, AR4"
Klasyczne refraktometry do ciał stałych i cieczy. Ze zintegrowanym termometrem cyfrowym. Opcjonalnie można je połączyć z termostatem.
- Skala może być regulowana ręcznie za pomocą pokrętła
- Zmierzoną wartość można odczytać przez okular
- Temperatura jest wyświetlana na wyświetlaczu LCD
- Opcjonalnie: W połączeniu z termostatem cyrkulacyjnym PT31 temperatura może być utrzymywana na poziomie 20°C lub 25°C.
| Specyfikacja | |
| Pomiary: | Współczynnik załamania światła (nD), Stężenie sacharozy (% Brix) |
| Zakresy pomiarowe: | nD 1.3000 ... 1.7200 0 ... 95 %Brix |
| Dokładność: | nD ±0.0002 ±0,1 %Brix |
| Źródło światła: | LED |
| Zakres temperatury: | 0 ... 99,9°C |
| Specyfikacja | |
| Wymiary: | 100 x 190 x 270 mm |
| Ciężar: | 2,5 kg |
| Zasilanie: | 7,5 V |
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.0002 nD, ±0.1 % Brix |
| Głębokość: | 190 mm |
| Numer artykułu producenta: | AR4 |
| Rozdzielczość: | 0.0005 nD, 0.25 % Brix |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | AR4 |
| UNSPSC: | 41-11-53-12 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 190 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.3000 ... 1.7200 nD, 0 ... 95 % Brix |