Termostaty Peltiera PT31, elektroniczne, regulowane
Treść:
1
Numer produktu:
9841515
Informacje dot. produktu "Termostaty Peltiera PT31, elektroniczne, regulowane"
Termostat cyrkulacyjny PT31 wyposażony jest w wysokowydajne funkcje. Urządzenie idealnie nadaje się do zastosowań wymagających zakresu temperatur na ustalonym poziomie. Solidna blokada regulatora PT31 zapewnia trwałe połączenie i zapewnia stałą kontrolę temperatury medium.
- Regulacja temperatury przy użyciu technologii Peltiera
- Oszczędność miejsca, solidna konstrukcja
- Odpowiedni do pracy z niepalnymi cieczami (woda lub mieszanina wody i glikolu)
| Ciężar: | 1.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 145 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 20 mbar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 20 l/h |
| Maks. Temperatura: | 35 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc cieplna: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | PT31 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 108 mm |
| Temperatura: | 8 ... 35 °C |
| Temperatura min.: | 8 °C |
| Typ: | PT31 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41-11-22-09 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 20 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 108 x 145 x 199 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 199 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |