Refraktometr AbbegoAR2008
Treść:
1
Numer produktu:
6055199
Informacje dot. produktu "Refraktometr AbbegoAR2008"
Klasyczne refraktometry do ciał stałych i cieczy. Ze zintegrowanym termometrem cyfrowym. Opcjonalnie można je połączyć z termostatem.
- Cyfrowa prezentacja wynikówpomiarowych
- Z interfejsem szeregowym
- Opcjonalnie można podłączyć automatyczną kompensację temperatury dla skali Brixa
- Opcjonalnie: Pomiar współczynnika załamania światła w zakresie temperatur od 5 do 80 °C w połączeniu z termostatem cyrkulacyjnym PT80
| Specyfikacja | |
| Pomiary: | Współczynnik załamania światła (nD), Stężenie sacharozy (% Brix) |
| Zakresy pomiarowe: | nD 1.3000 ... 1.7200 0 ... 95 %Brix |
| Dokładność: | nD ±0.0002 ±0,1 %Brix |
| Źródło światła: | LED |
| Zakres temperatury: | 0 ... 99,9°C |
| Specyfikacja | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 255 x 290 mm |
| Ciężar: | 5 kg |
| Zasilanie: | 115 V / 230 V, przełączalne |
| Ciężar: | 5 kg |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.0002 nD, ±0.1 % Brix |
| Głębokość: | 250 mm |
| Numer artykułu producenta: | AR2008 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,1 % Brix |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | AR2008 |
| UNSPSC: | 41-11-53-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 250 x 290 mm |
| Wysokość: | 290 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.3000 ... 1.7200 nD, 0 ... 95 % Brix |