Refractometer Abbe 5 | Type: Abbe 5
Treść:
1
Numer produktu:
4694612
Informacje dot. produktu "Refractometer Abbe 5 | Type: Abbe 5"
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 2.55 kg |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 44-501 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °Brix, 0.0005 RI |
| Temperatura: | 5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | Abbe 5 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 95 °Brix, 1.30 ... 1.70 RI |