LED light source for refractometer Abbe 5
Treść:
1
Numer produktu:
4694613
Informacje dot. produktu "LED light source for refractometer Abbe 5"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 44-520 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymienna lampa: | Tak |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |