Ręczniki, Scott® Performance
Treść:
15
Numer produktu:
6272380
Informacje dot. produktu "Ręczniki, Scott® Performance"
Wykonane z materiału Airflex* o doskonałej zdolności absorpcji. Szybko wchłaniające ręczniki zapewniają wydajne osuszanie rąk dzięki dobrej absorpcji oraz odporności po zmoczeniu. Jednowarstwowe, materiał w 70% pochodzący z recyklingu.
| Długość: | 318 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 6663 |
| Opakowanie: | 15 x Pack of 212 pcs |
| Szerokość: | 215 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 15 |
| Warstwy: | 1-warstwa |
| Wymiary (szer. x dł.): | 215 x 318 mm |
| Zawartość VP: | 212 pcs |