Ręczniki, KLEENEX® Ultra
Treść:
15
Numer produktu:
6314919
Informacje dot. produktu "Ręczniki, KLEENEX® Ultra"
Wysoka jakość za niską cenę: ręczniki wykonane z nadzwyczaj miękkiego materiału Airflex*. Ekonomiczne, do stosowania w każdej sytuacji.
| Długość: | 318 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Cloths, completely unfolding |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 6710 |
| Opakowanie: | 15 x Pack of 96 pcs |
| Szerokość: | 215 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 15 |
| Warstwy: | 3-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 215 x 318 mm |
| Zawartość VP: | 96 pcs |