Ręczne mikrotomy rotacyjne RAZOR
Treść:
1
Numer produktu:
6270919
Informacje dot. produktu "Ręczne mikrotomy rotacyjne RAZOR"
Mikrotomy rotacyjne z jednorazowymi nożami do skrawków parafinowych do działań rutynowych i badawczych. Przesuwy zgrubne i precyzyjne (mikro) w zamkniętej obudowie. Przesuw zgrubny z lewej strony. Optymalne sterowanie preparatu przez bezobsługowe prowadnice poprzeczne. Blokada bezpieczeństwa na ręcznym kole zamachowym. Grubość skrawków ustawiana od 0,5 µm do 60 µm w zdefiniowanych krokach. Precyzyjny sposób prowadzenia i mocowania uchwytu noża z optymalną zdolnością przesuwu i prowadnicą pryzmatyczną.
Lekki i płynny obrót ręcznego koła zamachowego zapewnia ergonomię użytkowania urządzenia, co znacząco obniża wysiłek operatora. Blokowanie ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowane z kołem i jest obsługiwane jednym palcem. Kompaktowy ergonomiczny design oferuje przestrzeń do korzystania z różnych aplikacyjnych narzędzi.
Zakres dostawy: Mikrotom z podstawowym uchwytem do ostrzy, jednorazowy podstawowy uchwyt do ostrzy, wymienialna płyta zaciskowa, adapter (stały), uniwersalny zacisk do kaset, drewniane pudło do transportu, 50 mikrotomowych ostrzy MS 100
Ostrza mikrotomowe MS200 (nr artykułu: 6.270 924) i inne odpowiednie ostrza są dostępne jako akcesoria.
Lekki i płynny obrót ręcznego koła zamachowego zapewnia ergonomię użytkowania urządzenia, co znacząco obniża wysiłek operatora. Blokowanie ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowane z kołem i jest obsługiwane jednym palcem. Kompaktowy ergonomiczny design oferuje przestrzeń do korzystania z różnych aplikacyjnych narzędzi.
Zakres dostawy: Mikrotom z podstawowym uchwytem do ostrzy, jednorazowy podstawowy uchwyt do ostrzy, wymienialna płyta zaciskowa, adapter (stały), uniwersalny zacisk do kaset, drewniane pudło do transportu, 50 mikrotomowych ostrzy MS 100
Ostrza mikrotomowe MS200 (nr artykułu: 6.270 924) i inne odpowiednie ostrza są dostępne jako akcesoria.
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Grubość cięcia: | 0 |
| Głębokość: | 460 mm |
| Maks. grubość cięcia: | 60 µm |
| Min. grubość cięcia: | 0.5 µm |
| Numer artykułu producenta: | AA20 |
| Rozmiar próbki: | 55 x 55 mm |
| Skok cięcia: | 70 mm |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | RAZOR |
| UNSPSC: | 41102916 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 460 x 280 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Zasilanie obiektu: | 40 mm |