Mikrotomy rotacyjne RAZOR/RAZOR-e
Treść:
1
Numer produktu:
6270920
Informacje dot. produktu "Mikrotomy rotacyjne RAZOR/RAZOR-e"
Mikrotomy rotacyjne z jednorazowymi nożami do skrawków parafinowych do działań rutynowych i badawczych. Przesuwy zgrubne i precyzyjne (mikro) w zamkniętej obudowie. Przesuw zgrubny z lewej strony. Optymalne sterowanie preparatu przez bezobsługowe prowadnice poprzeczne. Blokada bezpieczeństwa na ręcznym kole zamachowym. Grubość skrawków ustawiana od 0,5 µm do 60 µm w zdefiniowanych krokach. Precyzyjny sposób prowadzenia i mocowania uchwytu noża z optymalną zdolnością przesuwu i prowadnicą pryzmatyczną.
Ręczne mikrotomy rotacyjne RAZOR:
Lekki i płynny obrót ręcznego koła zamachowego zapewnia ergonomię użytkowania urządzenia, co znacząco obniża wysiłek operatora. Blokowanie ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowane z kołem i jest obsługiwane jednym palcem. Kompaktowy ergonomiczny design oferuje przestrzeń do korzystania z różnych aplikacyjnych narzędzi.
Całkowicie automatyczne mikrotomy rotacyjne RAZOR-e
Oferują duże korzyści i zapewniają doskonały komfort operatorowi. Perfekcyjnie ergonomiczna aranżacja elementów kontrolujących umożliwia bez wysiłkową obsługę mikrotomów. Automatyczne cięcie w 3 krokach: 1:10 µm, 2:20 µm, 3:30 µm. Skuteczny napęd tnący z funkcją bezpieczeństwa umożliwia wysoce stabilne i precyzyjne cięcia. Blokada ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowana z dźwignią blokującą na ręcznym kole zamachowym. Przycisk wyłączenia awaryjnego. Przy użyciu przycisku wyłączenia awaryjnego proces cięcia może być zatrzymany natychmiastowo.
Zakres dostawy: Mikrotom z podstawowym uchwytem do ostrzy, jednorazowy podstawowy uchwyt do ostrzy, wymienialna płyta zaciskowa, adapter (stały), uniwersalny zacisk do kaset, drewniane pudło do transportu, 50 mikrotomowych ostrzy MS 100
Ostrza mikrotomowe MS200 (nr artykułu: 6.270 924) i inne odpowiednie ostrza są dostępne jako akcesoria.
Ręczne mikrotomy rotacyjne RAZOR:
Lekki i płynny obrót ręcznego koła zamachowego zapewnia ergonomię użytkowania urządzenia, co znacząco obniża wysiłek operatora. Blokowanie ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowane z kołem i jest obsługiwane jednym palcem. Kompaktowy ergonomiczny design oferuje przestrzeń do korzystania z różnych aplikacyjnych narzędzi.
Całkowicie automatyczne mikrotomy rotacyjne RAZOR-e
Oferują duże korzyści i zapewniają doskonały komfort operatorowi. Perfekcyjnie ergonomiczna aranżacja elementów kontrolujących umożliwia bez wysiłkową obsługę mikrotomów. Automatyczne cięcie w 3 krokach: 1:10 µm, 2:20 µm, 3:30 µm. Skuteczny napęd tnący z funkcją bezpieczeństwa umożliwia wysoce stabilne i precyzyjne cięcia. Blokada ręcznego koła zamachowego jest dogodnie zintegrowana z dźwignią blokującą na ręcznym kole zamachowym. Przycisk wyłączenia awaryjnego. Przy użyciu przycisku wyłączenia awaryjnego proces cięcia może być zatrzymany natychmiastowo.
Zakres dostawy: Mikrotom z podstawowym uchwytem do ostrzy, jednorazowy podstawowy uchwyt do ostrzy, wymienialna płyta zaciskowa, adapter (stały), uniwersalny zacisk do kaset, drewniane pudło do transportu, 50 mikrotomowych ostrzy MS 100
Ostrza mikrotomowe MS200 (nr artykułu: 6.270 924) i inne odpowiednie ostrza są dostępne jako akcesoria.
| Specyfikacja | |
| Pionowy skok: | 70 mm |
| Poziomy skok: | 40 mm |
| Grubość skrawków: | od 0,5 do 60µm |
| Ustawienia grubość skrawków : | od 0,5 do 2 µm, z przyrostem 0,5 µm od 2 do 10 µm,z przyrostem 1 µm od 10 do 20 µm,z przyrostem 2 µm od 20 do 60 µm,z przyrostem 5 µm |
| Przesuw zgrubny: | Manualny przy użyciu kola ręcznego po lewej stronie |
| Położenie obiektu: | X- i Y-oś 8°, Z-oś 360° |
| Retrakcja obiektu: | Na ruch do górę 80µm |
| Tylko RAZOR-e: | |
| Funkcja trimingu: | 1:10 µm, 2:20 µm, 3:30 µm |
| Licznik cięć: | Zintegrowany, wyświetlacz LCD |
| Ciężar: | 45 kg |
|---|---|
| Grubość cięcia: | 0 |
| Głębokość: | 550 mm |
| Maks. grubość cięcia: | 60 µm |
| Min. grubość cięcia: | 0.5 µm |
| Numer artykułu producenta: | AA22 |
| Rozmiar próbki: | 50 x 50 mm |
| Skok cięcia: | 70 mm |
| Szerokość: | 460 mm |
| Trimming section thickness: | 1:10/2:20/3:30 µm |
| Typ: | RAZOR-e |
| UNSPSC: | 41102916 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 550 x 280 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Zasilanie obiektu: | 40 mm |