Recirculating cooler VALEGRO
Treść:
1
Numer produktu:
4715202
Informacje dot. produktu "Recirculating cooler VALEGRO"
| Ciężar: | 43 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Głębokość zewnętrzna: | 525 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1.1 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 23 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 7 l |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Objętość łaźni: | 4 l |
| Numer artykułu producenta: | 9610081 |
| Pojemność łaźni: | 4 ... 7 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,3 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 365 mm |
| Temperatura: | -20 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | VALEGRO 801 |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,8 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 365 x 525 x 610 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 610 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |