Chłodnica z recyrkulacją VALEGRO 1803H
Treść:
1
Numer produktu:
4715218
Informacje dot. produktu "Chłodnica z recyrkulacją VALEGRO 1803H"
| Ciężar: | 60.8 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Głębokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 3.5 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 40 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 8 l |
| Maks. Temperatura: | 85 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Objętość łaźni: | 3 l |
| Moc cieplna: | 1.6 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9612183 |
| Pojemność łaźni: | 3 ... 8 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 430 mm |
| Temperatura: | -20 ... 85 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | VALEGRO 1803H |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1,8 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 430 x 560 x 690 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 690 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |