Radiowy rejestrator temperatury testo Saveris 2-T1
Treść:
1
Numer produktu:
4671642
Informacje dot. produktu "Radiowy rejestrator temperatury testo Saveris 2-T1 "
- Z wewnętrznym czujnikiem temperatury NTC
Zakres dostawy: bezprzewodowy rejestrator temperatury, dostęp do chmury testo Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracyjny
| Typ czujnika: | Wewnętrzny NTC |
| Zakres pomiarowy temperatur: | -30 ... 50 °C |
| Dokładność: | ±0,5 °C |
| Cykl pomiarowy: | 15 min ... 24 h |
| Cykl komunikacyjny: | 15 min ... 24 h |
| Pamięć: | 10000 odczytów na kanał |
| Wymiary: | 95 x 75 x 30,5 mm |
| Waga: | 240 g |
| Zasilanie: | 4 x ogniwa AA AlMn |
| Klasa ochrony: | IP65 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 240 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 75 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Numer artykułu producenta: | 05722031 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 95 mm |
| Temperatura: | -30 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | testo Saveris 2-T1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 75 x 30.5 mm |
| Wysokość: | 30.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |