Radiowy rejestrator temperatury testo Saveris 2-T3
Treść:
1
Numer produktu:
6314498
Informacje dot. produktu "Radiowy rejestrator temperatury testo Saveris 2-T3 "
- 2 przyłącza dla zewnętrznych termoparowych czujników temperatury (TE typ K, T, J).
Do obsługi testo Saveris 2-T3 wymagany jest co najmniej jeden termoparowy czujnik temperatury. Proszę zamawiać oddzielnie.
Zakres dostawy: bezprzewodowy rejestrator temperatury, dostęp do chmury testo Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracyjny
| Temperatura zakresu pomiarowego (TE TYP K): | -195 ... 1350 °C |
| Temperatura zakresu pomiarowego (TE TYP T): | -200 ... 400 °C |
| Temperatura zakresu pomiarowego (TE TYP J): | -100 ... 750 °C |
| Dokładność: | ±0,5 °C + 0,5 % MW |
| Cykl pomiarowy: | 15 min ... 24 h |
| Cykl komunikacyjny: | 15 min ... 24 h |
| Pamięć: | 10000 odczytów na kanał |
| Wymiary: | 95 x 75 x 30,5 mm |
| Waga: | 240 g |
| Zasilanie: | 4 x ogniwa AA AlMn |
| Klasa ochrony: | IP54 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 240 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 75 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Numer artykułu producenta: | 05722033 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | testo Saveris 2-T3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 75 x 30.5 mm |
| Wysokość: | 30.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |