Radiowy rejestrator temperatury i wilgotności testo Saveris 2-H2
Treść:
1
Numer produktu:
6274260
Informacje dot. produktu "Radiowy rejestrator temperatury i wilgotności testo Saveris 2-H2 "
- 1 Przyłącze dla zewnętrznych czujników temperatury i wilgotności
Do obsługi testo Saveris 2-H2 wymagany jest zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności. Proszę zamawiać oddzielnie.
Zakres dostawy: bezprzewodowy rejestrator temperatury/wilgotności, dostęp do chmury testo Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracji.
| Typ czujnika: | NTC |
| Cykl pomiarowy: | 15 min ... 24 h |
| Cykl komunikacyjny: | 15 min ... 24 h |
| Pamięć: | 10000 odczytów na kanał |
| Wymiary: | 95 x 75 x 30,5 mm |
| Waga: | 240 g |
| Zasilanie: | 4 x ogniwa AA AlMn |
| Klasa ochrony: | IP54 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 240 g |
| Głębokość: | 95 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 05722035 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 75 mm |
| Typ: | testo Saveris 2-H2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 95 x 30.5 mm |
| Wysokość: | 30.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |