Radiowy rejestrator temperatury i wilgotności testo Saveris 2-H1
Treść:
1
Numer produktu:
6283293
Informacje dot. produktu "Radiowy rejestrator temperatury i wilgotności testo Saveris 2-H1 "
- Z wewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności
Zakres dostawy: bezprzewodowy rejestrator temperatury/wilgotności, dostęp do chmury testo Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracji
| Typ czujnika: | Wewnętrzny NTC |
| Zakres pomiarowy tempratur: | -30 ... 50 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Zakres pomiarowy wilgotności względnej: | 0 ... 100 % r.h. |
| Dokładność wilgotności względnej: | ±2 % r.h. |
| Cykl pomiarowy: | 15 min ... 24 h |
| Cykl komunikacyjny: | 15 min ... 24 h |
| Pamięć: | 10000 odczytów na kanał |
| Wymiary: | 115 x 82 x 31 mm |
| Waga: | 250 g |
| Zasilanie: | 4 x ogniwa AA AlMn |
| Klasa ochrony: | IP30 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 115 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05722034 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 82 mm |
| Temperatura: | -30 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | testo Saveris 2-H1 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 82 x 115 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |