Pudełka uniwersalne, okrągłe, PE
Treść:
1
Numer produktu:
6258217
Informacje dot. produktu "Pudełka uniwersalne, okrągłe, PE"
Do przechowywania, pakowania, pobierania próbek i transportu past, granulatów, proszków, próbek gleby i towarów mrożonych (-40 °C do krótko 95 °C).
- Ze wciskaną pokrywą
- Bez szczelin
- Możliwość układania w stosy
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kolor zamknięcia: | Przezroczysty |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 6210-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 127 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |
| Ø: | 95 mm |