Pudełka uniwersalne, kwadratowe, PE
Treść:
1
Numer produktu:
6700216
Informacje dot. produktu "Pudełka uniwersalne, kwadratowe, PE"
Do przechowywania, pakowania, pobierania próbek i transportu past, granulatów, proszków, próbek gleby i mrożonek (-40 °C do krótko 95 °C).
- Z wciskaną pokrywą
- Bez szczelin
- Możliwość układania w stosy
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 208 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 95 °C |
| Materiał: | PE |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6250-1500 |
| Pojemność nominalna: | 1500 ml |
| Szerokość: | 103 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 103 x 208 x 94 mm |
| Wysokość: | 94 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |