Pudełka na szkiełka mikroskopowe Premium Plus
Treść:
1
Numer produktu:
4666455
Informacje dot. produktu "Pudełka na szkiełka mikroskopowe Premium Plus"
Wykonane z ABS i polipropylenu. Pudełka na szkiełka mikroskopowe, z możliwością układania w stosy, doskonale nadają się do przechowywania lub transportu 100 standardowych rozmiarów szkiełek podstawowych (76 x 26 mm). Unikalny schowek boczny może pomieścić np. długopis lub osuszacz.
- Z wyściółką z pianki EVA
- Wymienna karta identyfikacyjna
- Zamek przesuwny
- Centralnie umieszczona numeracja
- Etykieta na pokrywie pudełka z wytłoczonymi napisami "projekt" i "data". Tylna strona etykiety może być również użyta, dzięki przezroczystej pokrywie
| Głębokość: | 207 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 100 |
| Numer artykułu producenta: | HS120578 |
| Szerokość: | 195 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 207 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Z zamknięciem: | Tak |