Pudełka do przechowywania preparatów
Treść:
1
Numer produktu:
6240818
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania preparatów"
Pojemniki z tw. sztucznych z wykładziną korkową. Można je ustawiać w stos. Wersja 100-miejscowa ma niklowane zamknięcie, a 50-miejscowa – zwalniany kciukiem zatrzask z tworzywa. Do przechowywania i transportu szkiełek o standardowych wymiarach (76 x 26 mm). Miejsca na szkiełka są ponumerowane, opis można umieścić na kartce po wewnętrznej stronie pudełka. Kodowanie kolorami ułatwia identyfikację.
| Głębokość: | 88 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 25 |
| Numer artykułu producenta: | HS15989C |
| Szerokość: | 141 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 141 x 88 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Z zamknięciem: | Tak |