Przyrządy pipetus® standard
Treść:
1
Numer produktu:
4694416
Informacje dot. produktu "Przyrządy pipetus® standard"
Idealne do pracy pod wyciągiem. Ergonomiczna i lekka rękojeść oddzielona jest od modułu pompy. Do stosowania ze wszystkimi dostępnymi pipetami o pojemności od 0,1 do 200 mL. Posiadają dwie funkcje Ex (standardowy wylew) oraz Blow-out (wydmuch). Szybkość pipetowania można regulować siłą nacisku oraz, przed pipetowaniem, modułem pompy. Wbudowany zawór bezpieczeństwa zapobiega zalaniu urządzenia.
Idealne do pracy pod wyciągiem. Ergonomiczna i lekka rękojeść oddzielona jest od modułu pompy. Do stosowania ze wszystkimi dostępnymi pipetami o pojemności od 0,1 do 200 mL. Posiadają dwie funkcje Ex (standardowy wylew) oraz Blow-out (wydmuch). Szybkość pipetowania można regulować siłą nacisku oraz, przed pipetowaniem, modułem pompy. Wbudowany zawór bezpieczeństwa zapobiega zalaniu urządzenia.
| Maks. Napięcie: | 230 V |
|---|---|
| Maks. pojemność: | 200 ml |
| Min. pojemność: | 0.1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 9903010 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | pipetus® standard |
| Typ wtyczki: | UK |
| Zasilanie: | 230 V |