Przyrządy do pipetowania, pipetus®
Treść:
1
Numer produktu:
9283958
Informacje dot. produktu "Przyrządy do pipetowania, pipetus®"
Dzięki zaawansowanej technologii jest ergonomiczny i niezwykle lekki, nie powoduje zmęczenia ręki. Zapewnia powtarzalne wyniki przy pracy ze wszystkimi pipetami (jedno- i wielomiarowymi oraz Pasteura) o pojemności od 0,1 do 200 mL. Przyrząd może pracować bez ładowania nawet do tygodnia. Dużą zaletą jest kolorowy wyświetlacz, który wskazuje operatorowi pre-definiowane ustawienia, takie jak szybkość i tryb pracy urządzenia oraz stopień naładowania baterii.
Dostawa obejmuje:
pipetus® z kolorowym wyświetlaczem, zasilacz, indukcyjną stację ładującą, 2 zapasowe filtry z PTFE, zawór bezpieczeństwa, uchwyt do mocowania ściennego.
- Automatyczne ładowanie indukcyjne w stacji dokującej gwarantuje stałą gotowość do pracy
- Kontrolowanie pipetowania przez regulacje nacisku
- Precyzyjna, sterowana przełącznikiem, praca zarówno z pipetami na wydmuch (Blow-out), jak i pipetami wzorcowanymi na wylew (Ex)
- Dostępnych 5 pre-definiowanych szybkości pracy
- Brak efektu pamięci, dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu
- Kolorowy wyświetlacz wskazuje stan baterii, wybraną prędkość oraz wybrany typ pipety
- Precyzyjna regulacja menisku, dzięki zaworom w doskonałej technologii
- Zawór bezpieczeństwa zapobiega przepełnieniu pipety i zalaniu urządzenia
- Ergonomiczny kształt zapewnia obsługę bez wysiłku
- Zasilanie 100-240 V, z wtyczką EU, UK lub US
Dostawa obejmuje:
pipetus® z kolorowym wyświetlaczem, zasilacz, indukcyjną stację ładującą, 2 zapasowe filtry z PTFE, zawór bezpieczeństwa, uchwyt do mocowania ściennego.
| Ciężar: | 240 g |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 200 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 0.1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 9907200 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |