Przetwornik ultradźwiękowy UW 5050
Treść:
1
Numer produktu:
4686329
Informacje dot. produktu "Przetwornik ultradźwiękowy UW 5050"
Przetwornik ultradźwiękowy przekształca energię elektryczną dostarczaną przez generator ultradźwięków w drgania mechaniczne.
UW 5050 jest szczególnie odpowiedni do delikatnej sonikacji mniejszych objętości próbek od 0,5 do 100 ml przy częstotliwości 20 kHz i sonotrod o średnicy od 2 do 9 mm.
Opcjonalny czujnik temperatury i sonotrody należy zamawiać osobno.
- Przycisk do włączania/wyłączania pracy ultradźwiękowej
- Podłączenie opcjonalnego czujnika temperatury do monitorowania temperatury próbki
Opcjonalny czujnik temperatury i sonotrody należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 0.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 30 kHz |
| Długość: | 185 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Numer artykułu producenta: | 3739 |
| Typ: | UW 5050 |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 50 x 185 mm |
| Ø: | 50 mm |