Przetwornik ultradźwiękowy UW 5020
Treść:
1
Numer produktu:
4686328
Informacje dot. produktu "Przetwornik ultradźwiękowy UW 5020"
Przetwornik ultradźwiękowy przekształca energię elektryczną dostarczaną przez generator ultradźwięków w drgania mechaniczne.
UW 5020 jest szczególnie odpowiedni do delikatnej sonikacji najmniejszych objętości próbek od 0,1 do 25 ml przy częstotliwości 40 kHz i sonotrod o średnicy od 1,5 do 2,5 mm.
Opcjonalny czujnik temperatury i sonotrody należy zamawiać osobno.
- Przycisk do włączania/wyłączania pracy ultradźwiękowej
- Podłączenie opcjonalnego czujnika temperatury do monitorowania temperatury próbki
Opcjonalny czujnik temperatury i sonotrody należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 0.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 30 kHz |
| Długość: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Numer artykułu producenta: | 3738 |
| Typ: | UW 5020 |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 50 x 150 mm |
| Ø: | 50 mm |