Przenośne refraktometry cyforwe Refracto 30GS
Treść:
1
Numer produktu:
9947556
Informacje dot. produktu "Przenośne refraktometry cyforwe Refracto 30GS"
Przenośne urządzenia do określania współczynnika załamania światła i wartości stężenia. Prosta obsługa i szybkie wyniki: refraktometr elektroniczny można położyć na płaskiej powierzchni i podać kroplę próbki albo zanurzyć bezpośrednio w badanej substancji. Nadaje się do pomiarów laboratoryjnych i terenowych, np. w przetwórstwie spożywczym lub przemyśle.
Zakres dostawy: Refracto 30GS, pipeta do przenoszenia próbek, ręczniki do czyszczenia, instrukcja obsługi, kolby do próbek i roztworów czyszczących, CD-ROM z oprogramowaniem do przesyłania danych, walizka transportowa
- Automatyczna kompensacja temperatury
- Nadaje się do pomiaru ciemnych próbek
- Podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje wartości i funkcje menu
- Kalibracja z wodą
- Pamięć do 1100 zmierzonych wartości, wraz z identyfikatorem próbki, jednostką, współczynnikiem kompensacji temperatury, czasem i datą
- W urządzeniu można zdefiniować indywidualne wzory na obliczanie zdefiniowanych przez użytkownika danych dotyczących stężenia
- Jednostki miary: nD, nD z kompensacją temperatury, Brix% z kompensacją temperatury, HFCS42, HFCS55, °Baumé, °Oechsle (D, CH), °KMW (Babo), T.A. 1990, masa %, vol.-%, ciężar właściwy i temperatura krzepnięcia (w °C lub °F) dla alkoholu etylowego i NaCl, masa %, objętość % i temperatura krzepnięcia (w °C lub °F) dla glikolu etylenowego i glikolu propylenowego, masa % i objętość % dla alkoholu izopropylowego, jednostka określona przez użytkownika
- Wartości mogą być przesyłane do komputera PC poprzez interfejs IR
- Pryzmat szafirowy dla większego zakresu pomiarowego i szybszej kompensacji temperatury
Zakres dostawy: Refracto 30GS, pipeta do przenoszenia próbek, ręczniki do czyszczenia, instrukcja obsługi, kolby do próbek i roztworów czyszczących, CD-ROM z oprogramowaniem do przesyłania danych, walizka transportowa
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Dokładność: | ±0,0005 nD, ±0,2 % Brix |
| Głębokość: | 185 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 51324660 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,1 % Brix |
| Szerokość: | 55 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | Refracto 30GS |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 185 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1,32 ... 1,65 nD, 0 ... 100 % Brix |