Przenośne refraktometry cyforwe Refracto 30PX/30GS
Treść:
1
Numer produktu:
9947555
Informacje dot. produktu "Przenośne refraktometry cyforwe Refracto 30PX/30GS"
Przenośne urządzenia do określania współczynnika załamania światła i wartości stężenia. Prosta obsługa i szybkie wyniki: refraktometr elektroniczny można położyć na płaskiej powierzchni i podać kroplę próbki albo zanurzyć bezpośrednio w badanej substancji. Nadaje się do pomiarów laboratoryjnych i terenowych, np. w przetwórstwie spożywczym lub przemyśle.
Refracto 30PX: Pryzmat szklany
Refracto 30GS: Pryzmat szafirowy dla większego zakresu pomiarowego i szybszej kompensacji temperatury
Zakres dostawy: Refracto 30PX/GS, pipeta do przenoszenia próbek, ręczniki do czyszczenia, instrukcja obsługi, kolby do próbek i roztworów czyszczących, CD-ROM z oprogramowaniem do przesyłania danych, walizka transportowa
- Automatyczna kompensacja temperatury
- Nadaje się do pomiaru ciemnych próbek
- Podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje wartości i funkcje menu
- Kalibracja z wodą
- Pamięć do 1100 zmierzonych wartości, wraz z identyfikatorem próbki, jednostką, współczynnikiem kompensacji temperatury, czasem i datą
- W urządzeniu można zdefiniować indywidualne wzory na obliczanie zdefiniowanych przez użytkownika danych dotyczących stężenia
- Jednostki miary: nD, nD z kompensacją temperatury, Brix% z kompensacją temperatury, HFCS42, HFCS55, °Baumé, °Oechsle (D, CH), °KMW (Babo), T.A. 1990, masa %, vol.-%, ciężar właściwy i temperatura krzepnięcia (w °C lub °F) dla alkoholu etylowego i NaCl, masa %, objętość % i temperatura krzepnięcia (w °C lub °F) dla glikolu etylenowego i glikolu propylenowego, masa % i objętość % dla alkoholu izopropylowego, jednostka określona przez użytkownika
- Wartości mogą być przesyłane do komputera PC poprzez interfejs IR
Refracto 30PX: Pryzmat szklany
Refracto 30GS: Pryzmat szafirowy dla większego zakresu pomiarowego i szybszej kompensacji temperatury
Zakres dostawy: Refracto 30PX/GS, pipeta do przenoszenia próbek, ręczniki do czyszczenia, instrukcja obsługi, kolby do próbek i roztworów czyszczących, CD-ROM z oprogramowaniem do przesyłania danych, walizka transportowa
| Specyfikacja | Refracto 30 PX // Refracto 30 GS |
| Zakres załamania światła: Dokładność załamania światła: Rozdzielczość załamania światła: | 1,32 ... 1,50 // 1,32 ... 1,65 ±0,0005 0,0001 |
| Zakres Brix'a: Dokładność w skali Brixa: Rozdzielczość w skali Brixa: | 0 ... 85% ±0,2% 0,1% |
| Zakres temperatur: Rozdzielczość temperatur: | 0 ... 40°C 0,1°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 62 x 187 x 63 mm |
| Ciężar: | 250 g |
| Zasilanie: | 2 x AAA 1,5 V (proszę zamawiać osobno) |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Dokładność: | ±0,0005 nD, ±0,2 % Brix |
| Głębokość: | 185 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 51324650 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,1 % Brix |
| Szerokość: | 55 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | Refracto 30PX |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 185 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.32 ... 1.50 nD, 0 ... 85 % Brix |