Próżniowe systemy opróżniające LLG-uniVACUUSYS
Treść:
1
Numer produktu:
6263585
Informacje dot. produktu "Próżniowe systemy opróżniające LLG-uniVACUUSYS"
Próżniowe systemy opróżniające LLG uniVACUUSYS ze zintegrowaną pompą oraz kontrolerem próżni doskonale nadają się do zasysania różnych mediów ciekłych używanych w badaniach medycznych i biologicznych. Przykładowe zastosowania to: usuwanie podłóż z hodowli komórkowych, odciąganie supernatantu po wirowaniu, odciąganie roztworów płuczących podczas oznaczeń immunologicznych (np. ELISA). Próżnia jest stabilizowana i wraca do zadanego poziomu po zmianie.
Zakres dostawy: próżniowy system opróżniający ze zintegrowaną pompą, butla 4 l do zbierania odpadów, igły jednokanałowe i uchwyty do aspiratora 8-kanałowego, adapter jednokanałowy i 8-kanałowy na końcówki 200 µl, adapter jednokanałowy na pipety 1000 µl wężyki i szybkozłączki.
- Zabudowna pompa próżniowa z kontrolerem próżni
- System łatwy w używaniu
- Posiada szybkozłączki do łatwego montażu urządzenia oraz do ochrony przed wydostawaniem się z butli cieczy lub aerozoli
- Posiada czujnik poziomu cieczy chroniący przed przelaniem
- Posiada butle oraz dysze możliwe do sterylizacji w autoklawie
Zakres dostawy: próżniowy system opróżniający ze zintegrowaną pompą, butla 4 l do zbierania odpadów, igły jednokanałowe i uchwyty do aspiratora 8-kanałowego, adapter jednokanałowy i 8-kanałowy na końcówki 200 µl, adapter jednokanałowy na pipety 1000 µl wężyki i szybkozłączki.
| Specyfikacja | |
| Zakres próżni: | 300 ... 600 mbar (regulowana) |
| Szybkość zasysania: | 1 ... 15 ml/s |
| Głośność: | 50 dB(A) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 320 x 530 mm |
| Ciężar: | 3,4 kg |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Aspiration rate: | 17 ml/s |
|---|---|
| Ciężar: | 3.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 240 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. próżnia: | 600 mbar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. vacuum: | 300 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 6263585 |
| Poziom hałasu: | 50 db(A) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 180 mm |
| Typ: | LLG-uni﹤i﹥VACUUSYS﹤/i﹥ |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 240 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |