Butle, PP, do próżniowego przechowywania, Typ 2126
Treść:
1
Numer produktu:
7048064
Informacje dot. produktu "Butle, PP, do próżniowego przechowywania, Typ 2126"
Z zakrętką z PP i uszczelką z TPE. Najtrwalsze butle Nalgene. Duże, o grubych ściankach i szerokim otworze. Wytrzymują aplikacje, w których poddane są warunkom pełnej próżni przez 24 godziny w 20°C. Wodoszczelne, możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 2126-4000 |
| Pojemność nominalna: | 4000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 83B mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 155 x 338 mm |
| Wysokość: | 338 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 155 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 65 mm |