Próżniowe systemy opróżniające AC
Hettich Benelux B.V.
Treść:
1
Numer produktu:
9777223
Informacje dot. produktu "Próżniowe systemy opróżniające AC"
Próżniowe systemy opróżniające firmy DITABIS zostały zaprojektowane do precyzyjnego usuwania płynów z kuwet, probówek, płytek mikrotitracyjnych, szalek Petriego lub butli. Można je także stosować z systemami filtracyjnymi.
Pompa membranowa z ręcznym włącznikiem.
Dostarczane z: Membranowa pompa próżniowa, butle z systemem zaworów, wkładem wentylacyjnym, wężem silikonowym o dł. 3 m
Dostarczane z: Membranowa pompa próżniowa, butle z systemem zaworów, wkładem wentylacyjnym, wężem silikonowym o dł. 3 m
| Ciężar: | 4.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 260 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie przepływu: | 16 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 981423101 |
| Objętość nominalna butelki zbiorczej: | 2000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 170 mm |
| Typ: | AC 02 |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 260 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |