Próżniowe systemy opróżniające, serie AA, AC i AZ
Hettich Benelux B.V.
Treść:
1
Numer produktu:
9777170
Informacje dot. produktu "Próżniowe systemy opróżniające, serie AA, AC i AZ"
Próżniowe systemy opróżniające firmy DITABIS zostały zaprojektowane do precyzyjnego usuwania płynów z kuwet, probówek, płytek mikrotitracyjnych, szalek Petriego lub butli. Można je także stosować z systemami filtracyjnymi.
Cechy serii AA:
Cechy serii AC:
Cechy serii AZ:
- Membranowa pompa próżniowa
- Butle o pojemności 2 lub 4 litrów z systemem zaworów, wkładem wentylacyjnym i wężem silikonowym o dł. 3 m
Cechy serii AA:
- Pompa membranowa włącza się i wyłącza automatycznie
- AA 02/04 z 1 uchwytem
- AA 24 z butlą o poj. 4L, 2 uchwytami i złączką Y-kształtną
- Możliwość powiększenia automatycznego systemu opróżniającego poprzez rozbudowę do 4 stanowisk i obniżenia kosztów w przeliczeniu na 1 użytkownika
Cechy serii AC:
- Pompa membranowa z ręcznym włącznikiem
- Butle o poj. 2 lub 4 L
Cechy serii AZ:
- Mała pompa membranowa
- Butle o poj. 2 lub 4 L
- Opcjonalny uchwyt na butlę
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 106 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie przepływu: | 4 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 800015300 |
| Próżnia końcowa: | 700 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 170 mm |
| Typ: | AP 04 |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 106 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |