Profesjonalny termo-higrometr z rejestratorem danych KlimaLogg Pro
Treść:
1
Numer produktu:
6251191
Informacje dot. produktu "Profesjonalny termo-higrometr z rejestratorem danych KlimaLogg Pro"
Do dokładnego, długotrwałego monitorowania i dokumentowania temperatury i wilgotności. Dane są mierzone przez urządzenie, można dołączyć do 8 dodatkowych nadajników bezprzewodowych. Z funkcją alarmu w przypadku przekroczenia lub spadku poniżej wartości granicznych dla temperatury i wilgotności.
Zakres dostawy: Termo-higrometr, USB-Transceiver, 3 x baterie AA, instrukcja obsługi
Dodatkowe nadajniki radiowe do pomiaru temperatury i wilgotności są dostępne oddzielnie.
- Pamięć do 50000 wartości, które mogą być przesyłane do komputera za pomocą transceivera USB w celu dokumentacji i oceny
- Wyświetlanie wartości maksymalnych i minimalnych, jak również punktu rosy z datą i godziną
- Złącze do sterowania urządzeniami zewnętrznymi
- Darmowe oprogramowanie do oceny danych dostępne do pobrania
- Zintegrowany zegar sterowany radiowo
- Możliwość postawienia na blacie lub przymocowania do ściany
Zakres dostawy: Termo-higrometr, USB-Transceiver, 3 x baterie AA, instrukcja obsługi
Dodatkowe nadajniki radiowe do pomiaru temperatury i wilgotności są dostępne oddzielnie.
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur: | 0 ... 50 °C |
| Rozdzielczość temperatury: Interwał pomiaru temperatury: | 0,1 °C 15 sekund |
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Zakres wilgotności: | 1 ... 99 % |
| Rozdzielczość wilgotności: Interwał pomiaru wilgotności: | 1 % 15 sekund |
| Dokładność wilgotności: | ±3 % (35 ... 75 % r.H.) / ±5 % (76 ... 99 % r.H.) |
| Zasięg nadajnika: Materiał obudowy: | Maks. 100 m ABS |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.): | 25 x 98 x 137 mm |
| Ciężar: | 147 g |
| Zasilanie: | 3 x AA 1,5 V |
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 147 g |
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Głębokość: | 25 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. temperatura wewnątrz: | 0 °C |
| Min. wilgotność względna: | 1 % |
| Numer artykułu producenta: | 30.3039.IT |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 1 % |
| Szerokość: | 98 mm |
| Temperatura wewn.: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | KlimaLogg Pro |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 1 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 25 x 137 mm |
| Wysokość: | 137 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |