Termohigrometry cyfrowe, TA 100
Treść:
1
Numer produktu:
9726405
Informacje dot. produktu "Termohigrometry cyfrowe, TA 100"
- Pojemnościowy czujnik wilgotności o bardzo krótkim czasie reakcji
- Funkcje: wartość min./maks., pkt. rosy
- Przełącznik °C / °F
- Alarm przekroczenia wartości min./maks. z czerwoną diodą LED
| Specyfikacja | |
| Temp. | |
| Zakres pomiaru: | od -40 do 70°C |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 0,1°C |
| Dokładność: | ±1°C |
| Wilgotność | |
| Zakres pomiaru: | od 1 do 99% rH |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 0,1% |
| Dokładność: | ±4% od 35% do 75%, dla pozostałego zakresu ±5% |
| Temp. robocza: | od -40 do 70°C |
| Zasilanie: | 2 x 1,5 V AAA |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 105 x 105 x 44 mm |
| Ciężar: | 150 g (z opakowaniem) |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 107 g |
| Głębokość: | 44 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. wilgotność względna: | 1 % |
| Numer artykułu producenta: | 30.5010 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 106 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | KLIMA GUARD |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 1 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 106 x 44 x 106 mm |
| Wysokość: | 106 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |