Probówki wirówkowe
Treść:
480
Numer produktu:
6803720
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe"
Pasują do większości wirówek. Testowane pod względem szczelności. Probówki PC nadają się do sterylizacji.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 6000 x g |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 347759 |
| Pojemność nominalna: | 11 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Ø: | 16 mm |