Probówki do wirówek, tworzywo sztuczne, z zakrywkami nakręcanymi
Treść:
48
Numer produktu:
9401423
Informacje dot. produktu "Probówki do wirówek, tworzywo sztuczne, z zakrywkami nakręcanymi"
Sterylizowane radiacyjnie. Pakowane luzem.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
|---|---|
| Maks. RCF: | 7000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 376813 |
| Pojemność nominalna: | 200 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Ø: | 60 mm |