Probówki wirówkowe, okrągłodenne, z podziałką, PC
Treść:
1
Numer produktu:
9315329
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, okrągłodenne, z podziałką, PC"
Wykonane z PC. Przezroczyste. Bez obrzeża, z wytłaczaną podziałką. W kolorze jasnożółtawym. Okrągłodenne.
Uwaga: Sterylizacja w autoklawie lub mycie detergentami alkalicznymi może powodować zmniejszenie wytrzymałości poliwęglanu.
Uwaga: Sterylizacja w autoklawie lub mycie detergentami alkalicznymi może powodować zmniejszenie wytrzymałości poliwęglanu.
| Kolor: | Krystalicznie czysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
| Maks. RCF: | 5000 x g |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 781029 ALT |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 35 x 98 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 35 mm |