Probówki reakcyjne, PP, bez zakrętki
Treść:
1000
Numer produktu:
9284168
Informacje dot. produktu "Probówki reakcyjne, PP, bez zakrętki"
- Niesterylne
- Zakres pracy: -196 °C do +121 °C
- Autoklawowalne w temperaturze 121 °C (2 bar), wg. DIN EN 285
- Kolorowe zakrętki i wkładki identyfikacyjne do zakrętek należy zamawiać osobno
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bez pirogenów: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. RCF: | 17000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 780761 |
| Pojemność nominalna: | 1.5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 13 x 44 mm |
| Wysokość: | 44 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Ø: | 13 mm |