Zakrętki, PP do probówek reakcyjnych | Kolor : Fioletowy
Treść:
1000
Numer produktu:
6266738
Informacje dot. produktu "Zakrętki, PP do probówek reakcyjnych | Kolor : Fioletowy"
| Kolor: | Purpurowy |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | 780773 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41121814 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Silikon |