Probówki do hodowli, szkło sodowo-wapniowe, z zakrętką
Treść:
100
Numer produktu:
9010610
Informacje dot. produktu "Probówki do hodowli, szkło sodowo-wapniowe, z zakrętką"
Do hodowli, transportu i przechowywania. Z nakręcaną zakrywką aluminiową lub z tworzywa sztucznego, z gumową uszczelką. Probówki 5 ml posiadają pole do opisu. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
Zapasowe zakrętki na życzenie.
Inne rozmiary dostępne na życzenie.
Zapasowe zakrętki na życzenie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 3563423 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 27 x 45 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Plastik |
| Ø: | 27 mm |