Probówki do hodowli, szkło borokrzemowe 3.3, z plastikową zakrętką
Treść:
100
Numer produktu:
9010613
Informacje dot. produktu "Probówki do hodowli, szkło borokrzemowe 3.3, z plastikową zakrętką"
Możliwość sterylizacji. Do wzrostu kultur, transportu i przechowywania. Grubościenne, grubość 1,1 mm. Szeroka szyja ułatwiająca inokulację i czyszczenie. W komplecie z plastikową zakrętką (autoklawowalną parą wodną w 121°C / sterylizowalną) i gumową uszczelką.
Zapasowe zakrętki na życzenie.
Zapasowe zakrętki na życzenie.
| Długość: | 98 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.1 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 3561103 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 98 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Plastik |
| Ø: | 16 mm |