Probówki do NMR, szkło borokrzemianowe 3.3, 3 lub 5 mm, KIMAX®-HQ
Treść:
5
Numer produktu:
9400327
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, szkło borokrzemianowe 3.3, 3 lub 5 mm, KIMAX®-HQ"
Najwyższej jakości probówki do NMR KIMAX®-HQ o 100% jednorodnej grubości ścianek, koncentryczności i krzywiźnie.
- Wysokiej jakości probówki NMR
- Z dołączonymi korkami z PE
- Z piaskowanym polem na opis
- Wykonane ze szkła borokrzemianowego 3.3 o niskiej zawartości związków ekstrahowanych, zgodne z wymaganiami USP Typ I oraz ASTM E438 Typ I, klasy A
| Częstotliwość: | 600 ... 800 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,284 mm |
| Maks. częstotliwość: | 800 MHz |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. częstotliwość: | 600 MHz |
| Numer artykułu producenta: | 897840-0000 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.013 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.013 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.4003 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.4003 mm ± 0.013 |
| Ø zewnętrzna: | 3.0124 mm ± 0.013 |
| Ø zewnętrzna: | 3.0124 mm |