Probówki do NMR, szkło borokrzemianowe 3.3, 5 mm, KIMAX®-HQ
Treść:
5
Numer produktu:
9400318
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, szkło borokrzemianowe 3.3, 5 mm, KIMAX®-HQ"
Najwyższej jakości probówki do NMR KIMAX®-HQ o 100 % jednorodnej grubości ścianek, koncentryczności i krzywiźnie.
- Wysokiej jakości probówki NMR
- Z dołączonymi korkami z PE
- Z piaskowanym polem na opis
- Wykonane ze szkła borokrzemianowego 3.3 o niskiej zawartości związków ekstrahowanych, zgodne z wymaganiami USP Typ I oraz ASTM E438 Typ I, klasy A
| Częstotliwość: | 600 ... 700 MHz |
|---|---|
| Długość: | 203 mm |
| Grubość ścianki: | 0,375 mm |
| Koncentryczność: | 13 µm |
| Krzywizna: | 9 µm |
| Maks. częstotliwość: | 700 MHz |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. częstotliwość: | 600 MHz |
| Numer artykułu producenta: | 897241-0008 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.013 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.013 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2000 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2000 mm ± 0.013 |
| Ø zewnętrzna: | 4.9700 mm ± 0.013 |
| Ø zewnętrzna: | 4.9700 mm |