Probówki ELKA z obrzeżem, AR-Glas®
Treść:
100
Numer produktu:
6051538
Informacje dot. produktu "Probówki ELKA z obrzeżem, AR-Glas®"
Okrągłe dno.
| Długość: | 120 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.5 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 42770048 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 120 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Tak |
| Ø: | 16 mm |