Probówki DURAN®, z podziałką i wylewem
Treść:
1
Numer produktu:
7625609
Informacje dot. produktu "Probówki DURAN®, z podziałką i wylewem"
Z niebieską podziałką. Okrągłe dno.
| Długość: | 215 mm |
|---|---|
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 6400170 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 18 x 215 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 18 mm |