Probówki DURAN®, grube ścianki
Treść:
100
Numer produktu:
9190151
Informacje dot. produktu "Probówki DURAN®, grube ścianki"
DURAN®. Dostępne z krawędzią prostą lub z wywiniętym obrzeżem. Probówki DURAN®, dzięki grubej ściance, są wytrzymałe mechanicznie i odporne na zmiany temperatury. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Można sterylizować w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Długość: | 70 mm |
| Grubość ścianki: | 0.8 - 1.0 mm |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 261310106 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 70 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 8 mm |