Pręty z końcówką mieszającą, kotwicową, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6076374
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, kotwicową, PTFE"
Pręty mieszadeł wykonane są ze stali nierdzewnej i pokryte warstwą PTFE, natomiast same końcówki wykonane są litego bloku PTFE. Rdzeń wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność pręta i umożliwia bezpieczny montaż w uchwycie mieszadła. Dzięki grubej warstwie PTFE i końcówce z litego bloku PTFE mieszany płyn ma kontakt wyłącznie z PTFE. Wysoka odporność chemiczna tego materiału sprawia, że końcówki te są uniwersalne. Właściwości PTFE zapobiegają także osadzaniu się pozostałości na powierzchni. Średnica prętów jest bardzo podobna do szklanych prętów KPG.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
Polecane do aplikacji wymagających małej prędkości wirowania.
Inne końcówki dostępne na życzenie.
Zakres temperatur pracy: od -200°C do +250°C
Dodatkowe rozmiary i akcesoria dostępne są na życzenie. Informacje dotyczące efektywności mieszania końcówek o różnych geometriach dostępne są w opisach prętów z końcówkami stalowymi.
Inne końcówki dostępne na życzenie.
| Długość: | 450 mm |
|---|---|
| Kształt łopatek mieszających: | Kątowy |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 384-04 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło kotwicowe |
| Schemat przepływu: | Styczny |
| UNSPSC: | 41-12-18-02 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 60 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |