Pręty z końcówką mieszającą, kotwicową, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
9779346
Informacje dot. produktu "Pręty z końcówką mieszającą, kotwicową, stal nierdzewna"
Wirująca łopatka generuje ruch okrężny i duże siły ścinające. Końcówki te są dedykowane do płynów o średniej lub dużej lepkości. Polecane do aplikacji wymagających małej prędkości wirowania.
| Długość: | 500 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 40 26446 00793 5 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło kotwicowe |
| Schemat przepływu: | Styczny |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 80 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |