Pressure seal bags, PE
Treść:
100
Numer produktu:
6320313
Informacje dot. produktu "Pressure seal bags, PE"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 039.08.300 |
| Sterylny: | Nie |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 200 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |