Pompy perystaltyczne rotarus® smart
Treść:
1
Numer produktu:
7645555
Informacje dot. produktu "Pompy perystaltyczne rotarus® smart"
Oszczędzające miejsce, wydajne pompy perystaltyczne do pracy ciągłej w różnych zakresach prędkości. Elastyczne zastosowanie dzięki zastosowaniu różnych głowic i węży pomp. Najważniejsze parametry można ustawiać szybko i łatwo za pomocą panelu sterowania na obudowie; prędkość można zaprogramować bezpośrednio na urządzeniu. Technologia przyłączeniowa głowic pomp gwarantuje szybką obsługę.
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna, zasilacz, kabel zasilający EU, UK, US
Wymienne głowice pomp w wykonaniu jednokanałowym lub wielokanałowym (nie wchodzą w zakres dostawy). Głowice pomp prosimy zamawiać oddzielnie.
- Odwracalny kierunek transportu
- Szybka wymiana głowic pomp bez użycia narzędzi
- Możliwość kalibracji
- Głowice pomp innych producentów mogą być bez trudu wyposażone w adapter
- Biała, lakierowana proszkowo obudowa
Wymienne głowice pomp w wykonaniu jednokanałowym lub wielokanałowym (nie wchodzą w zakres dostawy). Głowice pomp prosimy zamawiać oddzielnie.
| Ciężar: | 4.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 190 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 4250 ml/min |
| Maks. prędkość: | 350 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. natężenie przepływu: | 0.0075 ml/min |
| Natężenie przepływu: | 0.0075 ... 4,250 ml/min |
| Numer artykułu producenta: | 9501132 |
| Prędkość: | 10 ... 350 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 83 mm |
| Typ: | rotarus® smart 30 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 83 x 190 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |