Pompa perystaltyczna - Zestawy rotarus® smart 30, z jednokanałowa głowica pompy PKF 60-16-3
Treść:
1
Numer produktu:
4671781
Informacje dot. produktu "Pompa perystaltyczna - Zestawy rotarus® smart 30, z jednokanałowa głowica pompy PKF 60-16-3"
Oszczędzające miejsce, wydajne pompy perystaltyczne do pracy ciągłej w różnych zakresach prędkości. Elastyczne zastosowanie dzięki zastosowaniu różnych głowic i węży pomp. Najważniejsze parametry można ustawiać szybko i łatwo za pomocą panelu sterowania na obudowie; prędkość można zaprogramować bezpośrednio na urządzeniu. Technologia przyłączeniowa głowic pomp gwarantuje szybką obsługę.
Zestawy z pompą perystaltyczną i głowicą pompy. Szybkość i najważniejsze parametry można zaprogramować bezpośrednio na przednim panelu obudowy na ekranie dotykowym TFT. Prosty i łatwy montaż węży.
Do węży standardowych, dla mediów o niskiej lepkości.
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna, jednokanałowa głowica pompy PKF 60-16-3, zestaw adapterów, zasilacz, kabel zasilający EU, UK, US
- Odwracalny kierunek transportu
- Szybka wymiana głowic pomp bez użycia narzędzi
- Możliwość kalibracji
- Głowice pomp innych producentów mogą być bez trudu wyposażone w adapter
- Biała, lakierowana proszkowo obudowa
Do węży standardowych, dla mediów o niskiej lepkości.
Zakres dostawy: pompa perystaltyczna, jednokanałowa głowica pompy PKF 60-16-3, zestaw adapterów, zasilacz, kabel zasilający EU, UK, US
| Ciężar: | 4.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 190 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 350 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 950113260 |
| Prędkość: | 10 ... 350 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 83 mm |
| Typ: | rotarus® smart 30 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 83 x 190 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |